O našem klubu

 
Náš klub má dlouholetou tradici a patří k nedílné součásti společenského života obce Vápenná. Naše hřiště se nachází v moderně vybudovaném komplexu na okraji obce.
Snažíme se, aby fotbal u nás byl ,,koukatelný,, již od těch nejmenších.

Naše mise a styl hry

Chceme, aby se u nás ve Vápenné hrál fotbal, na který si najdou cestu nejen naši věrní fanoušci, ale i lidé z okolí. Chceme vychovávat hráče již od těch nejmenších, ale nedostatek dětí se zájmem o fotbal je čím dál větší. Uvítáme u nás každého nového fotbalistu čí fotbalistku. Máme k tomu perfektní podmínky v podobě krásného areálu.

Naši muži hrají atraktivní útočný fotbal. Do hry postupně zapracováváme i více kombinační styl, na kterém chceme do budoucna stavět. Naše nejmenší chceme něco naučit, hravou formou, aby je ten fotbal především bavil.

Zajímavosti

Na začátku druhého tisíciletí se našemu mužstvu dospělých podařilo postoupit v roce 2002 do Krajského přeboru a zkusili si zahrát doposud nejvyšší soutěž (pátá nejvyšší v ČR) co se, kdy ve Vápenné hrála. V prvním roce  z toho bylo 14. místo (16. týmů) a 31 bodů. Pikantností bylo, že jsme byli na 3. místě v počtu vstřelených branek (56 gólů). Druhou sezónu v kraji jsme se již v tabulce posunuli na 8. místo (41 bodů, 44 branek).

 V Okresním přeboru od roku 2004 – do 2019 držíme prvenství v počtu vstřelených branek na jeden zápas (průměr 5,5 na zápas). Bylo to v sezóně 2018/19. 

Struktura klubu

Zdeněk Profous

Tel. +420 737 286 380
profousovi@seznam.cz

Mgr. Vrána Libor – předseda komise

Zdražil Jan – člen
Balčirák Petr – člen
Kadlec Radek – člen
Bilik Kamil – člen

Kamil Bilik

Trenér muži
Tel. +420 775 146 199

Jan Kadlec ml.

Trenér starší přípravka
Tel. +420 728 315 354

Naše týmy

Muži

Muži FK Vápenná hrají Okresní přebor Jeseník. V poslední době se mužstvo mužů drží v horní polovině tabulky a poslední roky okupuje přední příčky, které si chceme udržet i do budoucna.

Číst více

Starší přípravka

Starší přípravka FK Vápenná hraje Okresní přebor Jeseník. Snažíme se, aby naší přípravku fotbal bavil a především, aby vydrželi, protože dětí zapálených do fotbalu ubývá.

Číst více

Historie klubu

Brzo doplníme… ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta.Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta.Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh. Donec rutrum congue leo eget malesuada.

Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta.Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta.Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh. Donec rutrum congue leo eget malesuada.

2001

1.A třída 2001/02

2002

Postup do kraje

2016

2. místo okr. přebor

2018

Vítěz Okresního přeboru

Víte něco o historii klubu?

Víte něco o historii fotbalu ve Vápenné, máte nějaké fotografie z historie i současnosti, prosím podělte se, budeme rádi. Můžete nám napsat prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo nás kontaktovat.

3 + 13 =

Sponzoři klubu

Chcete se připojit ke klubu?

Chceš hrát za náš klub nebo se stát členem našeho oddílu?
Budeme rádi, když nás budete kontaktovat a připojíte se k naší fotbalové rodině.